6arelyhuman + hubithekid (Helitehas, Tallinn)

Details
Date:

detsember 7

Time:

19:00

Website:
Event Website
Venue

Helitehas

Madara 22a

Tallinn, Estonia, 10613

Moodsa elektroonilise muusika tulevikutegija 6arelyhuman jõuab esmakordselt Tallinnasse, et kütta 7. detsembril kuumaks Helitehase lavalauad ja fännide südamed. Erikülaline hubithekid.

6arelyhumani nime taga on Texase osariigist Dallasest pärit muusik Toby Hamilton, kes on elektroonilise muusika skeenel kiirelt kõrgustesse lennanud. Oma Y2K emo ja elektrobiitide uuenduslik segu, mida ta ise nimetab sassyscene, on võitnud publiku südame kõikjal maailmas. Kui talt küsiti, millised on kolm sõna, millega võiks tema muusikat iseloomustada, ütles ta: “Originaalne, eksperimentaalne, omapärane.”

Artisti debüütsingel “Hands up!” on suisa sensatsiooniline – seda on Spotifys striimitud üle 100 miljoni korra ja saavutas Billboardi edetabelis kõrgele kohale. Ka tema hitt “GMFU” on tõusnud kiirelt armastatud biidiks. 6arelyhumani mõju muusikatööstusele ei saa kuidagi alahinnata.

Muusik oli esimene, kes valiti 2024. aasta Billboard Magazine’i digitaalsele kaanele ja see tõestas omakorda: tegemist on tõelise visionääriga. Rütmiliste biitide ja emotsionaalsete meloodiate julge kokteil toob esile 6arelyhumani saundi toore energia ja autentsuse. Aga asjalood pole alati nii kenad olnud. Kui temalt küsiti, mis on muusikuks olemise juures kõige raskem, tunnistas ta: “Kõige suurem väljakutse on oma muusikat armastada ka siis, kui teised seda ei tee. Millegipärast tähendab väikse skaala muusikuks olemine seda, et sa tõmbad ligi ka palju inimesi, kes sind ilma mingi põhjuseta vihkavad.”

6arelyhuman, kes on tuntud oma räige stiili ja julge eneseväljenduse poolest, ei ole mitte lihtsalt muusik, vaid siiski underground-skeene ikoon, kes on valmis tõusma ka peavoolu edetabelites aina kõrgematele kohtadele. 6arelyhuman on saanud inspiratsiooni 2000ndate alguse legendaarsetelt tegijatelt nagu Kesha, Skrillex ja Lady Gaga ning tema peagi välja tulevatest heliridadest leiame kindlasti mõjutusi ja vihjeid tuntud ja armastatud muusikutele, kuid seda muidugi 6arelyhumani unikaalses võtmes.

Ta on koostööd teinud näiteks Pixel Hoodi, Asteria ja Proziga. 6arelyhuman on elektroonilise muusika transformeerija ning selle žanri tänapäevane ainulaadne teerajaja.

Ära jäta kasutamata võimalust näha elektroonilise muusika tulevikku live’is 7. detsembril Tallinnas, Helitehases. Eelmüük Live Nationi kontserdiklubi liikmetele algab 5. juunil kell 10, avalik müük algab 6. juunil kell 10 Piletilevi kodulehel ja müügipunktides.

/ENG/

Get ready to experience an unforgettable night as 6arelyhuman, the dynamic luminary of modern electronic music, brings his groundbreaking sound to Tallinn on December 7, 2024, at Helitehas. Special guest hubithekid.

6arelyhuman, known offstage as Toby Hamilton, hails from Dallas, Texas, and has rapidly ascended to prominence in the electronic music scene. His innovative fusion of Y2K emo and electronic beats, which he dubs ‘sassyscene’, has captivated audiences worldwide. If asked what are the three words he would use to describe his sound, he has said: “Original, experimental, distinct.”

Bursting into the spotlight with viral hits like “GMFU” featuring Odetari, and his debut sensation “Hands Up!”—which boasts over 100 million streams on Spotify and a coveted spot on the Billboard Dance & Electronic chart—6arelyhuman’s impact on the music industry is undeniable.

His 2024 appearance on the first digital cover of Billboard Magazine cemented his status as a visionary artist. With a bold blend of rhythmic beats and emotive melodies, his sound resonates with raw energy and authenticity. But it hasn’t always been like this. When asked what has been the most challenging thing about being a musician, he admitted: “The biggest challenge I’ve faced so far being an artist is definitely being able to love my music even if people don’t. Being a small artist for some reason attracts many people to hate on you for no reason.”

Known for his flamboyant style and unapologetic self-expression, 6arelyhuman is not just a musician but an icon in the underground scene, poised for mainstream success. Drawing inspiration from early 2000s icons like Kesha, Skrillex, and Lady Gaga, 6arelyhuman’s upcoming releases promise an exhilarating fusion of these influences.

His high-profile collaborations and partnerships with Pixel Hood, Asteria, and Proz highlight his transformative impact on electronic music, affirming his position as a trailblazer in the genre.

Don’t miss your chance to witness the future of electronic music live in Tallinn, December 7th at Helitehas. Presale for Live Nation club members starts on June 5th at 10 a.m., public sale commences on June 6th at 10 a.m. at Piletilevi website and salepoints.

Helitehas © 2024. Kõik õigused kaitstud.