ACCEPT + The Iron Maidens (Helitehas, Tallinn)

Details
Date:

veebruar 3

Time:

19:00

Website:
Event Website
Venue

Helitehas

Madara 22a

Tallinn, Estonia, 10613

SAKSA METAL-BÄND ACCEPT ESITLEB TALLINNAS OMA UUT ALBUMIT

Piletid 👉 https://bit.ly/39KgTcT

3. veebruaril 2023 esitleb Saksa heavy metali lipulaev ACCEPT Tallinnas klubis Helitehas oma värsket albumit „Too Mean To Die“. Lisaks uutele lugudele tulevad esitamisele ka armastatud hitid. Erikülalisena laval The Iron Maidens!

Heavy metali teerajaja ACCEPT naaseb 2023. aastal lavale energilisema ja südikamana kui kunagi varem. Oma uue albumiga „Too Mean To Die“ keelduvad nad maailma raputavale viirusele alla vandumast.

„We are too mean to die! Umbrohi ei hävine! ACCEPT ei lase sel juhtuda!“ sõnab ainus bändi originaalkoosseisu kitarrist Wolf Hoffmann. „Parim asi, mis meiega juhtuda saab on see, et läheme lennujaama, astume lennukile, lendame teieni ja anname fantastilise kontserdi,“ ei lase kolme kitarristiga ansambli üks kitarriste Philip Shouse energial vaibuda.

Need sõnad ütlevad palju, sest „The Best Is Yet To Come“ ei ole ainult suurepärane lugu uuel albumil, vaid ka kirjeldus hetkel valitsevale olukorrale – asjad saavad ainult paremuse poole liikuda.

ACCEPT on kahtlemata üks heavy metali teerajajatest. Bändi algusaegadel 70ndatel terminit „heavy metal“ veel ei tuntud – nende muusikat kirjeldati kui „hullult valju ja hullult metsik“. Täna teame, et see ongi metal kogu tema täiuses!

Piletid müügil Piletilevis.

Kõik ostetud piletid kehtivad ka uuel kuupäeval ning neid ei ole tarvis ümber vahetada // All purchased tickets are valid also on the new date and do not need to be exchanged

Helitehas © 2023. Kõik õigused kaitstud.