DIRKSCHNEIDER | 09.03.2025 | Helitehas

Details
Date:

märts 9

Time:

19:00

Website:
Event Website
Venue

Helitehas

DIRKSCHNEIDER esineb märtsis Tallinnas

Järgmisel kevadel tähistab DIRKSCHNEIDER Accepti legendaarse albumi “Balls to the Wall” 40. aastapäeva ning 9. märtsil 2025 jõutakse tuuriga ka Tallinnasse. Kontsert toimub klubis Helitehas ning piletid tulevad Piletilevisse müüki 1. juulil kell 10.00.

DIRKSCHNEIDER on enamat kui ansambli U.D.O. vokalisti Udo Dirkschneideri perekonnanimi. Kooslusena tehakse kummardus legendaarse laulja muusikalisele minevikule. 70ndatel oli Udo ansambli ACCEPT laulukirjutaja ning asutajaliikmena üks bändi eduloo peategelastest. Bassimängija Peter Baltes, kes on U.D.O./DIRKSCHNEIDERi pere värskeim liige, andis toona samuti panuse Udo bändi loomingusse ning just siis ilmuski legendaarne album “Balls to the Wall”.

Tuuritavasse bändi kuuluvad lisaks Dirkschneiderile ning Baltes’ile ka trummar Sven Dirkschneider ning kitarriduo Andrey Smirnov ja Fabian “Dee” Dammers. ACCEPTi album “Balls to the Wall” ilmus 1983. aasta lõpus, kuid bänd ei tahtnud seda ümmargust aastapäeva kuidagi tähelepanuta jätta ja suundub seega 2025. aasta kevadel pisut hilinenud kuid siiski võimsale tähistamisturneele.

Udo Dirkschneider ootab neid kontserte elevusega: “Ma ei jõua ära oodata, et seda absoluutselt edukat ACCEPTi albumit taas inimestele esitada. Kirsiks tordil on lava jagamine Peter Baltes’iga – see saab olema kahtlemata üks mu karjääri kõrghetki.”

Lisaks ca 45-minutilise albumi “Balls to the Wall” – kuhu kuuluvad lisaks samanimelisele palale ka legendaarsed lood nagu “London Leatherboys”, “Love Child”, “Winterdreams” – ettekandmisele, lisab DIRKSCHNEIDER kontsertkavasse mitmeid muusikalisi üllatusi ning tuurile minnakse värske lavaproduktsiooniga. Ollakse vägagi valmis tähistamaks ACCEPTi ühe kõige olulisema plaadi juubelit ning bänd lubab metalisõpradele unustamatut õhtut.

Piletid 9. märtsil klubis Helitehas toimuvale kontserdile tulevad Piletilevi keskkonda müüki 1. juulil kell 10.00.

Vaata ja kuula:
Dirkschneider – Balls to the Walls (live at Wacken 2022) https://www.youtube.com/watch?v=FPND32LEeJM
Dirkschneider – Head Over Heels (live in Brno 2016) https://youtu.be/oyp0fbGwEwQ?si=0KeUUoqSTzsjSo-9

Helitehas © 2024. Kõik õigused kaitstud.