GateMe: Epic Xmas Party – Siimi

Details
Start:

detsember 16 - 23:00

End:

detsember 17 - 05:00

Website:
Event Website
Venue

Helitehas

🎟Eelmüügipiletid on limiteeritud: https://gateme.com/event/99079/

Iga aasta detsembris on sama rada – kingitused, perega jõulud, aastavahetus…
See aasta krutime kingituste ja aisakellade vahele korraliku möllu!
16. detsembril ootab rännak Helitehases, kus loome atmosfääri, mida sõpradega koos nautida ning teha see viimane kalendrikuu veelgi meeldejäävamaks!
Me pole kindlad, kas vanaemale on peo sündmusi hiljem hea jõululauas edasi rääkida. Samas, kui sul on raju vanaema, siis miks mitte!

🎅🏻 Kohal on jõuluvana ja ülemeelikud karakterid, kes hoiavad teie tuju üleval ning möllavad koos teiega hommikutundideni. Silmailu pakuvad kõige kuumemad Backstreet Girls tantsijad.
🎁 Lisaks sajab taevast alla KINGITUSI – Jõuluajal tuleb ju inimestele rõõmu valmistada!

Võta sõber kaasa ja pidutseme nii nagu homset poleks!

⚠NB⚠ Tahad võita endale ja sõbrale pääset?
Märgi Going ja Jaga üritust enda seinal! Iga 50 “Going” täitumise järel loosime välja kas 2 regular või 2 Vip piletit!

🎀 Võitjad:
50 – 2 regular 🎟 – Egle Tuulik
100 – 2 VIP 🎟 – Aleksandra Ots
150 – 2 regular – Hannes Linno
200 – 2 VIP
250 – 2 regular
300 – 2 VIP
etc.

🎵 Siimi – Eesti üks parimaid DJ-sid, kes tõmbab selle asja korralikult käima oma mixidega “Aurik Viljandist”, “Paraadna”, “Tibulinnu”, “SOS” ja paljud teised!

🎵[Ex] da Bass – Legenaardne DJ Lätist, kes on olnud aastaid Läti parim DJ. Tema sulest on tulnud erinevaid hitte, mis panevad Helitehase korralikult põksuma. Ta on jaganud lava paljude suur nimedega David Guetta, Westbam, Tomcraft, Tungevaag & Raaban ja paljud teised!

🎵 Samoginson – Eesti DJ ja produtsent SAMOGINSON on teinud häid edusamme DJ maastikul. Alates oma esimesest DJ-setist 2018 aastal on ta jõudsalt tõusnud üheks Eesti tuntumaks Drum & Bass muusika DJ-ks.

🎵 Scanyewest – Mees, kes tuntust peamiselt kogunud Clicherik & Mäx kooslusest! Scanyewesti ehk Mäxi DJ set ei jäta kedagi kunagi külmaks ning seekord on lubatud Helitehas kütta normaalseks katlaks!

Laua broneering ning VIP pakettide info
tonn.luts@babash.eu
56940759

🎟 Piletid: https://gateme.com/event/99079/
Early Bird – SOLD OUT!
Regular Bird – 15€
Late Bird – 18€
Vip – 25€

Kohapeal:
Door: 20€
Vip 35€
——
Vanusepiirang 18+

/Eng/

December always follows a familiar rhythm: gifts, family gatherings, New Year’s celebrations and so on… But this year, let’s add a bit more sparkle and fire between the presents and the jingle bells! Join us on December 16th at Helitehas for an unforgettable experience with friends, making this last month of the year even more remarkable! Not sure if this is grandma-friendly conversation at the Christmas table, but if your grandma is up for some fun, why not!
Get ready for a night filled with Santa Claus, vibrant characters, and non-stop partying until the early morning. The incredible Backstreet Girls dancers will add visual flair to the festivities. And yes, there will be gifts galore—after all, ‘tis the season to spread joy!
Bring a friend and let’s make memories like there’s no tomorrow!

🎟 Tickets: https://gateme.com/event/99079/

Helitehas © 2023. Kõik õigused kaitstud.