KISS Forever Band | Helitehas | 21.04.2024

Details
Date:

aprill 21

Time:

19:00

Website:
Event Website
Venue

Helitehas

Euroopa parim KISSi tribüütbänd – KISS Forever Band – esineb aprillis Tallinnas

Tähistamaks legendaarse bändi KISS 50 aasta pikkust karjääri, esineb 21. aprillil klubis Helitehas Euroopa parim KISSi tribüütbänd KISS Forever Band. Piletid kontserdile on nüüd müügil Piletilevis.

Esitatakse bändi kõige kuulsamaid hittlugusid nagu “Rock and Roll All Nite”, “Crazy Nights”, “I Was Made For Lovin’ You”, “Detroit Rock City”, “Lick It Up”, “Beth”, “Love Gun”, “Shout It Out Loud”, “War Machine” jne kui ka harva esitatud palasid bändi erinevatest perioodidest.

KISS Forever Band võitis ametliku tiitli “Nr. 1 KISS tribüütbänd Euroopas” – üle 200 bändi kogu maailmast võistlesid KISSi tribüütbändide finaalkoha nimel, kuid vaid neli bändi kutsuti Las Vegasesse finaalvõistlusele. KISS Forever oli ainus bänd Euroopast, lisaks osalesid finaalis kaks USA ning üks Austraalia KISSi tribüütbänd.

KISS Forever Band alustas tegevust aastal 1995 eesmärgiga iga mõne aja tagant kokku tulla ning mängida bändiliikmete lemmiklugusid KISSi repertuaarist. Läks aga nii, et üks avalik esinemine viis teise ja kolmandani ning sealt edasi. Kui 90ndate lõpus oli neil 4-5-6 kontserti aastas, siis see number on tänaseks jõudnud 70-80ni ja esinetud on Saksamaast, Ungarist, Šveitsist, Austriast ja Hollandist Itaalia, Hispaania, Portugali, Malta, Skandinaavia ning Ühendkuningriigini. Lisaks Euroopale on bänd üles astunud ka USAs, Kanadas, Koreas ja Jaapanis. Tuhanded pealtvaatajad klubides, erinevatel sündmustel ning festivalidel on nautinud KISS Forever Bandi professionaalsust ning sarnasust originaalansamblile.

2023. aasta septembris jõudis KISS Forever Band olulise verstapostini – anti järjekorras 1500. kontsert. Seda ei osanud bändiliikmed, kes 1995. aastal lihtsalt oma lemmikbändi lugusid mängisid, iial oodata. 1997. aastal sai tribüütbänd ka KISSi originaalliikmetelt heakskiidu, kui viimased bändi kontserti kuulamas ning hiljem koos söömas käisid.

Huvitaval kombel on KISS Forever Band salvestanud ka lausa kolm albumit ning ühe kontsert-DVD. See on tribüütbändide puhul üsna tavatu, kuid bändi publik avaldas soovi midagi endaga kontserdilt koju kaasa võtta.

21. aprillil avaneb ka Eesti publikul võimalus parimat KISSi tribüütbändi näha ja kuulata kui bänd annab “50 years of KISS” tuuri raames kontserdi Tallinnas, klubis Helitehas. Piletid on nüüd müügil Piletilevis.

Vaata ja kuula:
KISS Forever Band – Brienzer Rock Medley https://youtu.be/Sljuj7UoqSA?si=8OuxrKJoBPqNhB7K
KISS Forever Band Promo Video https://youtu.be/bharM2bWG1g?si=qOmuxNaFsUaYym71
KISS Forever Band – You Wanted the Best https://youtu.be/4LfQWwh0LHI?si=Mysq9uhIp1vmm71f

Helitehas © 2024. Kõik õigused kaitstud.