Monster Magnet (US), Saint Agnes (UK) • 07.06 • Helitehas

Details
Date:

juuni 7

Time:

19:00

Website:
Event Website
Venue

Helitehas

Madara 22a

Tallinn, Estonia, 10613

🌿 Damn.Loud Agency esitleb: stoner rock lipulaev Monster Magnet esineb sel suvel Tallinnas! Lava peal veel briti outsider bänd Saint Agnes.

Piletid müügil: https://fienta.com/et/monster-magnet-tallinn

Peale mitukümmend aastat tuuritamist, tosinaid singleid ja albumeid ning stoner rocki kui žanri pioneerideks olemist on Monster Magnet saavutanud rohkem kui suurem osa bände ette kujutada oskaksid. Ent isegi peale superhitte nagu “Negasonic Teenage Warhead” ja “Space Lord” ei ole Monster Magneti esimees Dave Wyndorf kaotanud ei energiat ega inspiratsiooni — kütetakse edasi täpselt nii nagu 1989. aastal New Jersey’s. Sel suvel leiavad nad aga oma tee tagasi Eestisse, 7. juunil kontserdiga Helitehases.

Lavale astub ka UK bänd Saint Agnes, kelle horror punk trash-metal on perfektne muusika luuseritele, tulnukatele, üksikutele ja outsideritele. Saint Agnes on justkui koomiks mis koosneb ainult pahalastest, inglitest, deemonitest ja pühakutest. Bänd võtab oma isikliku elu loomingu aluseks ja väljendab ennast läbi erinevate loodavate tegelaste, kes nende muusikas loo jutustajad on.

Helitehas © 2023. Kõik õigused kaitstud.