The Kolors | 02.04.2025 | Helitehas

Details
Date:

aprill 2

Time:

19:00

Website:
Event Website

Itaalia popp-rokk sensatsioon The Kolors tuleb esmakordselt Eestisse

2. aprillil 2025 esineb Itaalia popp-rokk bänd The Kolors oma esimese Euroopa tuuri raames Tallinnas, klubis Helitehas. Bänd, kelle repertuaari kuuluvad superhitid nagu näiteks “Italodisco” (üle 220 miljoni striimi, viiekordne plaatinastaatus Itaalias, neljakordne Poolas ja ühekordne Šveitsis) ja “Un Ragazzo Una Ragazza” (plaatinastaatus Itaalias) läheb nii ambitsioonikale tuurile esmakordselt – plaanis on nii soolokontserte kui ka festivaliesinemisi Šveitsis, Saksamaal, Austrias, Sloveenias, Poolas, Lätis, Eestis ja mujal.

The Kolors lubab, et lisaks eelpoolmainitud hittidele kuuleb kontsertidel ka nende teisi parimaid lugusid kõigilt kolmelt stuudioalbumilt – näiteks tulevad esitusele “Everytime”, “Frida (mai, mai, mai)” ja “Pensare male”. Piletid Tallinna kontserdile tulevad müüki sel reedel, 26. aprillil kell 10.00 Piletilevis.

Bänd alustas tegevust aastal 2009 ning selle moodustasid nõbud Antonio “Stash” (vokaal, kitarr) ja Alex Fiordispino (trummid) koos Daniele Monaga (süntesaatorid), kelle hiljem asendas Dario Iaculli (bass). Esialgu näidati oma oskusi Milano klubis ning soojendati suuremaid artiste nagu Paolo Nutini, Hurts ning Gossip. Peagi aga pälvis The Kolors laiemat tähelepanu ning jäi silma ka produtsentidele Vichy Lombardo, Elio ja Rocco Tanica, kes aitasid luua esimese albumi “I Want” ning singli “I Don’t Give a Funk”.

2015. aastal võitis bänd Itaalia talendishow “Amici” ning singlit “Everytime” teiselt albumilt pealkirjaga “Out” (2015) võib lugeda bändi läbimurdeks – lugu püsis Itaalia muusikaedetabelis esimesel kohal lausa 12 nädalat järjest ning saavutas viiekordse plaatinastaatuse. Kolmandal albumil “You” (2017) tehti koostööd mitme teise Itaalia artistiga nagu näiteks Gucci Mane (singel “What Happened Last Night”).

Bändi esimene itaaliakeelne singel “Frida (mai, mai, mai)” kõlas esmakordselt Sanremo Festivalil aastal 2018 ning seda hakati koheselt raadiotes väga palju mängima. Järgmisel aastal ilmunud lugu “Pensare male” (feat. Elodie) jõudis samuti kohaliku singliedetabeli tippu ja 2021. aasta raadiohitt “Cabriolet Panorama” pälvis mitmekordse plaatinastaatuse.

The Kolorsi megahitiks sai aga 2023. aasta lugu “Italodisco”, mis jõudis plaatinastaatusesse mitte vaid Itaalias, aga ka Šveitsis ning Poolas ja seda saatis sensatsiooniline edu ka teistes Euroopa riikides. Sarnast edulugu jätkas 2024. aasta veebruaris ilmunud “Un Ragazzo Una Ragazza”.

Sellise muusikalise pagasiga, mida on kasvatatud 15 aastat ning mida vürtsitab kirglik itaalia temperament, pole kahtlustki, et bänd annab meeldejääva kontserdi nii visuaalses kui ka tehniliselt ja muusikaliselt professionaalses mõttes.

The Kolors esineb 2. aprillil 2025 Tallinnas, klubis Helitehas

Vaata ja kuula:
The Kolors – Italodisco (live) https://youtu.be/l-bhLHnrPR4?si=9IS4RltiB5tsIikf
The Kolors – Italodisco (ENG version) https://youtu.be/ekmHAfUIu1M?si=2EL7PpqbmCVokKSH
The Kolors – Un Ragazzo Una Ragazza https://youtu.be/L6c_NhXeGYo?si=BmAFLryfNfiuZkng
The Kolors – Cabriolet Panorama https://youtu.be/NFuFTlRlEyo?si=p7yrHtG1gOyxfVZ1
The Kolors – Everytime https://youtu.be/SvqeuaQ9Duw?si=ueKDGqZmx7RCT8JN

Helitehas © 2024. Kõik õigused kaitstud.