TILL LINDEMANN show jätkupidu x 2.12 / Helitehas

Details
Date:

detsember 2

Time:

23:00

Website:
Event Website
Venue

Helitehas

Till Lindemann pidutseb 2. detsembril Helitehases

2. detsembril leiab Helitehases aset Till Lindemanni kontserdi ametlik jätkupidu. Muusikat valivad Rammsteini DJ ning Till Lindemann bändi trummar Joe Letz ja Rock FM-i saatejuht Robert Kõrvits. Uksed klubisse avatakse kell 23.00 ning pidu väisab ka Till Lindemann isiklikult.

Till Lindemanni kontsertide jätkupeod on tuntud üle maailma ning tuuriga kaasnevad üritused, mis on igalpool alati välja müüdud. Peale Tondiraba showd pidutsevad Helitehases Till Lindemann ja tema lähedased sõbrad. Till on tuntud, kui isik, kellele meeldib fännidega pilti teha ja autogramme jagada, seega võib nii mõnigi fänn oma kollektsiooni saada midagi hinnalist. Till Lindemanni kaaskonnale on klubis reserveeritud üks rõdudest.

Joe Letz on koos Rammsteiniga tuuritanud juba üle 15 aasta. Letzi tuntakse ka kui kultusbändi Combichrist endist liiget. Lisaks on ta trummi mänginud ansamblites Amen, Mortiis, Wednesday 13, Genitorturers, Hanzel und Gretyl ja paljud teised.Tegu on väga karismaatilise muusikuga, kelle set sisaldab nii industriaalset rocki kui ka technobiite.

Joe Letz oli aastaid tagasi koos Combichristiga soojendajaks Rammsteini tuuril. Mõni aeg hiljem sai Letz kõne Tillilt, et kas ta sooviks nendega ühineda, kui ametlik Rammsteini DJ. Letz andis kiirelt nõusoleku, tegi tema jaoks parimatest Rammsteini lugudest omad versioonid ja liitus nende tuurikaravaniga, kus ta on osaline kuni tänapäevani. Till Lindemanni sooloprojektis on Letz trummar ja bändi esindaja, samuti korraldab ta tänaseni Rammsteini ja Till Lindemanni showde jätkupidusid, kus aegajalt tehakse setti kahekesi koos Tilliga. Seda kõike võib oodata ka 2. detsembril Helitehases.

Piletid aasta kõige rajumale peole on müügil Piletilevi müügipunktides üles Eesti. NB! Klubi ei ole kummist, pileteid on piiratud kogus!

❌ Early Bird 25€ – välja müüdud
✅ Regular Bird 30€
✅ Pilet ukselt 40€

❌ Early VIP 40€ – välja müüdud
✅ Regular VIP 50€
✅ Ukselt VIP 60€

Haara endale soodsamad piletid siit: https://bit.ly/till-lindemann-jatkupidu

👇 Üritusele on võimalik reseveerida ka VIP laudasid 👇

VIP Lauad : vip@helitehas.ee

Hinnad:
➍ LAUD 4´le: 1L Kanget alkoholi (Viin,Rumm,Gin) + Pikendaja ja Suupistevaagen.
Lisaks 4 Vip Piletit = 350€
➏ LAUD 6´le: 1L Kanget alkoholi (Viin,Rumm,Gin) + Pikendaja ja Suupistevaagen
Lisaks 6 Vip Piletit = 450€
➑ LAUD 8´le: 2L Kanget alkoholi (Viin,Rumm,Gin) + Pikendaja ja Suupistevaagen
Lisaks 8 Vip Piletit = 550€
➓ LAUD 10´le: 2L Kanget alkoholi (Viin,Rumm,Gin) + Pikendaja ja Suupistevaagen
Lisaks 10 Vip Piletit = 650€
⓬ LAUD 12´le: 2L Kanget alkoholi (Viin,Rumm,Gin) + Pikendaja ja Suupistevaagen
Lisaks 12 Vip Piletit = 750€

Helitehas © 2023. Kõik õigused kaitstud.